Luxusní hotel v Ostravě Hotel Palác Elektra*** Pohodlné a kompletně zařízené apartmány
Největší resort ve střední Evropě Prosper Golf Resort Čeladná s dvěmi mistrovskými osmnácti jamkovými hřišti
Stáj v nádherné krajině Prosper Horse Ranch Čeladná zaměřená na rekreační ježdění ve westernovém stylu

A teď ať si klidně nasněží venku

Ačkoliv pohled z vyhřátého pokoje zatím zimu spíše jen naznačuje, a ta se připomene snad jen ranním škrábáním namrzlých oken auta před cestou do práce, my jsme na sněhovou nadílku připraveni. Po hřišti jsme rozmístili na strategická místa orientační kůly a vyrobili jsme novou tabuli s mapou všech běžeckých tras, které se pro vás s radostí chystáme upravovat. Letos jsme zmapovali celý areál a vznikly tak dva základní okruhy s možností kombinací tras o délce 2km, 3,5km a 5 km na ploše hřiště Old Course a čtyřkilometrový okruh vinoucí se kolem hotelu Miura na New Course.

S nedočkavostí vlastní všem milovníkům zimních sportů již vyhlížíme pořádnou sněhovou nadílku, abychom se mohli do úpravy tras pustit a opět vám tak připravit příjemný sportovní zážitek v lůně krásné přírody s moderním zázemím golfového klubu.

Při plánování rodinného výletu nezapomeňte, že Prosper Golf Resort nabízí celoročně i Indoor halu s devíti odpališti k tréninku, cvičný putting green a hlavně dva Full Swing Simulátory pro hru na 36 světových hřištích v teple klubovny. Tato zařízení jsou přístupná všem zájemcům bez ohledu na jejich předchozí vztah ke golfové hře. Mimo golfové nabídky je možno uspokojit i případné naléhavé pocity hladu či nesnesitelné chuti na něco dobrého. Učinit tak můžete v Restauraci Golf či ve vyhlášeném gastronomickém stánku hotelu Miura, s nímž na úpravě běžeckých tras budeme už třetí sezónu spolupracovat.

Sportu zdar a s dobrým dlabancem zvláště

 

Těší se na vás Prosper Golf Resort Tým..

30.01.2014 Zpět